БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма и лечение наркомании в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 
 

МАГАЗИН воздушных шаров и товаров для праздника Борисполь

4 міфи про зір, в які пора перестати вірити

зірМіфи про зір

Все ще вважаєте, що якщо їсти багато чорниці, можна «вилікуватися» від короткозорості? Або що дівчатам зі слабким зором протипоказано народжувати самостійно? Лікар-офтальмолог Володимир Золотарьов розбирається з цими та іншими переконаннями.

Окуляри погіршують зір. Краще не носити окуляри, тому що через них буде тільки прогресувати короткозорість

─ Якщо людина з короткозорістю не носить окуляри, її очі весь час знаходяться в напрузі. І вона особливо велика, коли вона мружиться, щоб розглянути якийсь предмет вдалині. Таке постійне навантаження на очні м’язи може викликати зорове стомлення, головний біль і біль у надбрівних дугах, а згодом призвести до більш інтенсивного погіршення зору. Важливо вчасно звернутися до грамотного фахівця, який випише відповідний рецепт і дасть професійну рекомендацію. А окуляри з якісними лінзами допоможуть запобігти перенапруження очей і зберегти здоровий зір.

Міф № 2. Чорниця захистить зір. Якщо їсти чорницю, проблем із зором ніколи не виникне

─ Чорниця дійсно корисна для очей. Завдяки вмісту в ній вітамінів і антоцианам, регулярне вживання цієї ягоди надає благотворний вплив на судини сітківки ока. Вживати чорницю можна і потрібно для підтримання необхідного рівня живлення органів зору. Однак сподіватися на те, що чорниця захистить вас від короткозорості, вилікує захворювання або відновить зір, не варто.

Міф № 3. Працювати за комп’ютером дуже шкідливо для очей, і ніякий захист або вправи не допоможуть

─ Цифрові екрани, за винятком книг з електронними чорнилом, інтенсивно випромінюють синьо-фіолетове світло, який відноситься до короткохвильової частини видимого спектра. Тривалий вплив синьо-фіолетового світла викликає знайомі багатьом симптоми зорової втоми: нечіткий зір, відчуття сухості і різі в очах, відчуття тяжкості повік, біль у надбрівних дугах. Ще одна причина виникнення втоми очей — тривале фокусування на близькій відстані, внаслідок чого може виникнути спазм акомодації, або помилкова короткозорість.

Але все це не означає, що ви повинні зовсім відмовитися від комп’ютера і звільнятися з роботи, якщо вона пов’язана у вас з роботою перед екраном. Щоб захистити очі, при роботі з гаджетами рекомендується надягати окуляри з лінзами, блокуючими синьо-фіолетове світло. Протягом дня потрібно періодично відволікатися від електронного пристрою і робити прості вправи, які допоможуть очам розслабитися: пообертати очима за годинниковою стрілкою, подивитися почергово вліво, вправо, вгору і вниз, поморгати — спочатку швидко, потім повільно, — заплющити очі і широко розкрити очі. І звичайно, не забувайте повноцінно харчуватися, щоб очі отримували всі необхідні вітаміни і мінерали. В комплексі ці превентивні заходи допоможуть зберегти зір.

Міф № 4. Дівчатам з короткозорістю не можна народжувати самостійно — тільки кесарів розтин

─ Сама по собі міопія не є абсолютним протипоказанням для природних пологів. Небезпека полягає в активному прогресуванні короткозорості (зір падає більш ніж на одну діоптрию в рік). Пацієнткам з таким діагнозом в період вагітності в цілях профілактики відшарування сітківки можуть запропонувати проведення склеропластики — зміцнення з допомогою синтетичних матеріалів заднього полюса очного яблука, що допомагає знизити ризик виникнення ускладнень.

В цілому випадки, коли природні пологи протипоказані, зустрічаються досить рідко. Але завжди краще знати про можливі проблеми заздалегідь. Тому вагітним жінкам, особливо тим, у кого є порушення зору, необхідно регулярно спостерігатися у офтальмолога.

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2018. Разработано студией