БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма и лечение наркомании в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 

 

 Воздушные шарики Борисполь

 

У Борисполі наближається фініш футзального марафона

футзальний марафонФутзальний марафон

Нагадаємо, що з грудня минулого року у нашому місті триває відкритий чемпіонат м. Бориспіль з футзалу серед команд організацій, установ, підприємств міста, аматорських футбольних клубів регіону.

 

У змаганнях, які традиційно проводяться у спортивному ігровому залі ДЮСШ, бере участь рекордна кількість команд 20, а загальна кількість учасників чемпіонату перебільшує 260 атлетів.

Цей поважний, видовищний спортивний захід має життя завдяки небайдужим до долі фізичної культури і спорту на Бориспільщині його організаторами є Бориспільському центру спорту та ФЗН спільно з Федерацією футболу м. Бориспіль.

Отже, за рівнем майстерності команд чемпіонат проводиться по двом групам за коловою системою з окремим виявом переможців по кожної з них: у першому «дивізіоні» чемпіонату змагається найсильніша «десятка» футзальних дружин, у другому – теж «десятка», але за класом і майстерністю дещо нижче своїх колег. У групі найсильніших після восьми турів одноосібно лідирує досвідчена футзальна дружина «Алекс» з с. Велика Олександрівка.

В активі у неї 20 очок. На очко менш у футзального колективу з с. Мирне, який значно підсилили досвідчені гравці команди Бориспільських авіаторів, тому і закономірно, що назва цієї команди «Мирне-Аеропорт». На третій позиції у турнірній таблиці - Бориспільський ФК «Фаворит».

Лідерами у другому дивізіоні є гравці Бориспільського «Інтеравіа», які змогли б скласти конкуренцію і командам вищої ліги цього чемпіонату. На другій та третій позиціях відповідно наші гості з м. Березань (команда «Будівельник») та футзалісти Бориспільського СКА (Військової частини, що дислокується в м. Бориспіль).

До речі, у цих двох команд по грі у запасі і при вдалому завершенні пропущених матчів вони можуть наздогнати лідера.

Отже, підсумовуючі положення команд перед 9 туром, можна констатувати з впевненістю лише одне: розв’язка чемпіонату наступить в останньому турі, а може бути і в останніх двох матчах.

У підтвердження сказаному розміщаємо у цій кореспонденції обидві турнірну таблиці чемпіонату, які ми надаємо вболівальникам для обзору.
В. Кубов

ИСТОЧНИК: http://i-visti.com

 

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2018. Разработано студией