Мотивация

Мотивация

Переможне повернення юних бориспільських боксерів

юниі бориспільськиі боксериПовернення юних бориспільських боксерів із Вінниці

Порадували своїх земляків та звісно і всіх любителів шкіряної рукавички м. Бориспіль наші юні боксери на зональному етапі чемпіонату України з боксу серед юнаків 2003-2004 рр. н.

Право взяти участь у цьому зональному етапі, що проходив у м. Вінниця, було надано чемпіонам Київської області 2017 року з м. Бориспіль, це підопічним досвідчених тренерів з боксу Київщини Степаненка Миколи Івановича, Шкорупа Михайла Івановича та Щибрика Олександра Васильовича. З бориспільського десанту у 9 осіб з числа чемпіонів Київщини, два боксера повернулись з Вінниці переможцями зонального етапу, виборов тим самим путівки на фінал чемпіонату України, який відбудеться у квітні ц.р.

Отже, чемпіонами зонального стали вихованці Степаненка Миколи Івановича Якуш Іван у самої легкої ваговий категорії до 35,5 кг та Марченко Олександр ( вагова категорія до 56 кг). Обидва талановитих боксера одержали над своїми суперниками по 3 перемоги. Ще один підопічний Миколи Івановича –Погребний Ростислав ( вагова категорія 52 кг) у півфінальному рівному двобої програв майбутньому переможцю змагань у цієї ваговий категорії. Вихованець Шкорупа Михайла Івановича Олександр Дунь (вагова категорія 37 кг) пройшов у фінал змагань, але у напруженому фінальному двобої по очкам поступився досвідченому супернику з м. Житомира.

Безумовно, щиро побажаємо успіхів нашим атлетам і на фінальному етапі чемпіонату України. Сподіваємось, що своїми боксерськими досягненнями вони порадують наше місто ще не раз!