БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Квантро пицца Борисполь

Соляна кімната SOLICOM у Борисполі

 

гелиевые шары Борисполь

 

УВАГА! У Бориспільському районні РЕСу не існує

РЕСу не існуєРЕСу не існує, тепер це Бориспільський районний підрозділ ПрАТ «Київобленерго»

Лінії електропередач старі, як і опори, роз’єднувачі відсутні, спеціалістів бракує — набір причин, через які Бориспіль частенько поринає у темряву. Як на місцевому рівні вплинути на якість роботи Бориспільського РП? «Вісті» з’ясовували.

РЕСу не існує, тепер це Бориспільський районний підрозділ ПрАТ «Київобленерго». Думка про те, що приватну власність бережуть більше за державну, в цьому випадку є хибною, і це можна відслідкувати за станом електромережі, замірявши спеціальним приладом показники напруги та частоти. Останнім часом дані то менші за необхідні стандарти якості, то підвищуються в рази, чим і завдається шкода домашнім електроприладам.

Також відомо, що у Бориспільському районному підрозділі не вистачає спеціалістів. На район та місто діє одна аварійна бригада, працює один водій та диспетчер на телефоні. У компанії відсутній черговий електрик, не говорячи вже про інженерів чи осіб із спецнавичками. Кажуть, людей бракує через вкрай низьку зарплату. Так, фахівець отримує близько 6 тис. грн на місяць, а відповідальність велика, рівень небезпеки роботи також. За останні 25 років існування бориспільські енергетики модернізації підприємства чи змін для покращення умов їхньої роботи не пам’ятають.

Що робити? «У Борисполі катастрофічна ситуація із електропостачанням, після свят я буду організовувати акцію протесту з приводу бездіяльності РП», — заявив «Вістям» секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок.

За його словами, містяни також не знають міри у використанні електроенергії, бо ще п’ять років тому не було стільки побутової техніки, як зараз, тому використовується напруги в рази більше дозволеного. Так, у Facebook за ініціативи Я. Годунка створена група для місцевих: «Бориспіль РЕС трендець». Активіст каже, для роз’яснення, як законними шляхами вимагати від держави повернення обленерго у її власність. Тут можна скачати форми документів та дізнатися правильність оформлення листів-звернень тощо. «Годі жалітися на вимикання електроенергії, починаємо боротьбу проти бездіяльності «Київобленерго»! — закликає Годунок. — Ми маємо звертатися в усі інстанції для усунення неякісного електропостачання: до Прем’єр-міністра, Міністерства енергетики, Держенергонагляду, до комітету енергетики, в Антимонопольний комітет, НКРЕКП, на гарячу урядову лінію тощо. Форми таких звернень викладено у тематичній групі в соцмережі».

Стало відомо, що за ініціативи секретаря міськради до голови правління ПрАТ «Київобленерго» було направлено звернення щодо надання неякісних послуг з електропостачання у Борисполі з вимогою надати інформацію щодо усунення проблем. Він також закликав створити нараду, метою якою стане усунення результатів бездіяльності компанії.

Міський голова Борисполя Анатолій Федорчук наголосив, що вплинути на роботу РП на місцевому рівні практично неможливо, бо підприємство знаходяться у приватних руках, а не державних. «Я переконаний, що усі стратегічні об’єкти повинні бути державними, а не приватними», — говорить мер.

Чиє «Київобленерго»? Історія приватизації української енергетичної галузі розпочалася на початку 90-х років та після невдалого старту ідею відклали на майбутнє. У 2001 році до неї повернулися, тоді держава продала контрольні пакети кількох національних обленерго. На масову приватизацію український уряд наважився у лютому 2011 року, продавши 20 обленерго з переліку стратегічних.
У підсумку в Україні немає жодного обленерго, хоча б частина якого не належала приватним інвесторам.

(04595) 6-13-12 або 6-15-12; (067) 217 89 85 — телефон чергового Бориспільського районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго».

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией