БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Квантро пицца Борисполь

Затверджено новий розклад руху автобусів на маршруті № 2

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

 • СТО "МалВiн-Лтд" Борисполь

  Николай на Dacia Log
  заехал на сто,мне понравилось,реб ята сделали развал/схождени е и диагностику ходовой, дали рекомендации ...
   
 • СТО "МалВiн-Лтд" Борисполь

  Елена
  ВНИМАНИЮ АВТОЛЮБИТЕЛЯМ Г. БОРИСПОЛЯ! СТО "МАЛВИН-Лтд" НАЧИНАЕТ СВОЮ РАБОТУ С 1-го МАРТА 2019 года.
   
 • Пицца Квантро Пицца

  Майя
  Год назад я частенько заказывала разную пиццу "Квантро" и мне все нравилось.В этом году моему ...

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 

 

гелиевые шары Борисполь

 

Про виклик лікаря додому доведеться забути?

виклик лікаряПро виклик лікаря додому?

В 2019 році українців чекає нова хвиля змін, пов’язаних із медичною реформою. Про це в блозі написав народний депутат, член фракції «Батьківщина», член комітету ВР з питань бюджету Валерій Дубіль.

За його словами, Новий рік розпочався з піку захворювань на грип і ОРВІ, при цьому лікарі перестали їздити на виклики до маленьких пацієнтів навіть з високою температурою, а батьки вимушені винаймати таксі, приїжджати у поліклініку чи амбулаторію і вистоювати багатогодинні черги серед таких самих інфікованих пацієнтів.

«Медреформа» призвела до того, що вони змушені думати про те, як отримати гроші від НСЗУ та як вдасться «обслугувати» 2-3 тисячі пацієнтів. І це навантаження набагато вище, аніж було до реформи – про це ми вже писали. Згідно з дослідженням, яке замовляло МОЗ у компанії Deloitte, у 2017 році навантаження на лікаря було тільки 1351 пацієнт», — написав Дубіль.

Валерій Дубіль підкреслює, раніше лікарів загальної практики дійсно більш-менш вистачало – тоді значення і функції у них були інші. Тепер лікар загальної практики – це «єдине вікно» для пацієнта. Кожен українець має супроводжуватися своїм сімейним лікарем, направлятися на госпіталізацію, лабораторні обстеження і до спеціалістів, отримувати рецепти на ліки і лікарняні листки. А ще – зареєструватися в системі меддопомоги, виписати електронну карту і отримувати запис у реєстрі пацієнтів можна тільки через свого сімейного лікаря. Додає роботи і виписка рецептів за програмою «Доступні ліки» — лікарі акцентують, що багато часу йде на пояснення пацієнтам, як нею скористатися.

«Звідси й нові «норми» – на обстеження в амбулаторному режимі одного пацієнта за смішні 15 хвилин, хоча ще минулого року на одного пацієнта сімейний лікар витрачав 1 годину 35 хвилин, з яких 40 хвилин в амбулаторії. Лікарі просто не встигають виїжджати на виклики до пацієнтів, хоча минулоріч мінімум 22% пацієнтів отримували первинну меддопомогу вдома. Вони йдуть на ризик – встановити діагноз і лікування у телефонному режимі», — попереджає нардеп.

За його словами, вирішити цю проблему протягом одного-двох років неможливо. Україні потрібно 26-28 тис лікарів загальної практики, нині ж дефіцит – 6,5 тис. До нього слід також додати 43% працюючих лікарів пенсійного і передпенсійного віку.

«Система вже захлинається від потоку пацієнтів. Чого чекати, коли декларації підпишуть 70 чи 80%? Яке тоді реальне навантаження буде на сімейного лікаря і які будуть черги і якість його роботи?» — запитує нардеп.

За словами Дубіля, вирішити одразу декілька проблем – якість лікування на первинному рівні і забезпечити увагу пацієнту зможе тільки обов’язкове медичне страхування.

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией