БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма и лечение наркомании в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 
 

МАГАЗИН воздушных шаров и товаров для праздника Борисполь

Які правила проїзду в бориспільських маршрутках?

Правила проїздуПравила проїзду в маршрутках

Уже більше шести місяців у Борисполі діє меморандум про співробітництво між міською радою та перевізниками у сфері надання послуг пасажирських перевезень по місту. Але, на жаль, спірні ситуації між водіями маршруток та пасажирами виникають і досі.

 

 

«Так склалося, що моя дитина — інвалід. За законом України, я, як супроводжуюча особа цієї дитини, маю право на безкоштовний проїзд у транспорті разом із нею», — говорить бориспілька, яка звернулася до нашої редакції. До речі, до нас неодноразово зверталися батьки дітей-інвалідів із проханням публічно роз’яснити бориспільським водіям, що до досягнення семирічного віку своєї дитини вони мають право безкоштовного проїзду у маршрутках разом із дітьми, як їхні супроводжуючі особи. Крім того, такі діти можуть їздити у транспорті і до досягнення 18-річного віку разом із супроводом безкоштовно. Це залежить від категорії інвалідності.

Останній випадок, коли в місцеву маршрутку не пустили маму із дитиною-інвалідом, мені став відомий 21 жовтня. Галина розповіла, що водій відмовився перевозити її безкоштовно в якості супроводу. За роз’ясненням ситуації я звернулася безпосередньо до самого підприємця-перевізника. Мене запевнили, що їм відомо про цей випадок. Проте конфлікт виник не із провини водія, а саме через некоректну поведінку мами-пасажирки. Хто тут був неправим, а хто ні, розслідувати не в моїй компетенції.

На мій погляд, щоб не виникало подібних ситуацій, водії повинні знати, які пільгові категорії населення існують та в яких кількостях за один рейс їх можна перевозити. Пасажири ж, у свою чергу, мають пам’ятати, що нам також треба проявляти своє розуміння та повагу. Робота у водія вкрай важка, тому за усіма він один не може вслідкувати.
Нагадаємо, 6 березня 2017 року затверджено рішення виконавчого комітету Бориспільської міської ради щодо підписання меморандуму (домовленості) про співпрацю із підприємцями-перевізниками з метою забезпечення потреб пасажирів, а саме: пільгових категорій громадян та дітей шкільного віку.

Згідно з підписаним меморандумом, підприємці мають забезпечити безкоштовне перевезення по місту в автобусах загального користування в кількості двох пенсіонерів за кожним рейсом. Та, окрім них, безкоштовно і, наголо­шуємо, без обмежень в кожному автобусі мають перевозити інших пільговиків.

Пільгові категорії населення: інваліди І групи, інваліди війни, учасники бойових дій (в тому числі учасники АТО), учасники ліквідації аварії на ЧАЕС І категорії, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти-інваліди.

Для дітей шкільного віку (за наявністю учнівського квитка) ціна на проїзд по місту складає 3 грн із 7:30 до 20:00 години у навчальні дні (понеділок — п’ятниця). Для учнів НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. Павла Чубинського» також у суботу із 7:30 до 15:00.

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2018. Разработано студией