БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма и лечение наркомании в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 
 

МАГАЗИН воздушных шаров и товаров для праздника Борисполь

Як виживають бориспільські перевізники?

перевізникиЯк сьогодні виживають бориспільські перевізники

Сучасне життя неможливо уявити без руху, і особливо без авто. Саме через це професія водія завжди була і лишається однією із найпоширеніших та найпотрібніших. «Вісті» вирішили поцікавитись у найпопулярнішого бориспільського перевізника Олександра Анатолійовича Кисельова його історією сьогодення.

 

— Олександре Анатолійовичу, чи вистачає зараз водіїв, які у Вас працюють? По скільки чоловік на одному маршруті?
— Водіїв на сьогодні не вистачає. Справа у тому, що багато українців почали виїжджати за кордон, особливо до сусідньої Польщі. Там вони влаштовуються на аналогічну роботу або ж дальнобійниками, та отримують у рази більше (близько тисячі доларів на місяць). У нас зарплати набагато менші, адже і ми, перевізники, не завжди виходимо на плюси. Тому і кількість водіїв на маршруті часто змінюється — щойно він працював у мене, а тут уже в Польщу збирається. Є автобуси, де працює лише одна людина, і це, дійсно, складно.

— Що стосується пільгових категорій населення, чи завжди на Ваших маршрутах водії дотримуються правил їх перевезень?
— Майже в усіх моїх автобусах на сьогодні встановлено камери спостереження. Тому я впевнений у чесній роботі своїх водіїв.

— Давайте уявимо ситуацію, що до маршрутки одночасно входить 20 пільговиків різних категорій. Чи відмовить їм Ваш водій?
— Саме так і робиться, коли йде перевірка якості надання послуг перевізником. Якщо водій комусь відмовить, його очікує штраф у 1700 гривень. У моїй практиці таку перевірку вже робили, тому можу впевнено сказати, що у подібних випадках ми нікому не відмовляємо. Але є інший бік такої ситуації, у Законі України «Про автомобільний транспорт» у статті 37 чітко написано, що збитки від пільгових перевезень повинні виплачуватися органами місцевого самоврядування у повному обсязі.

— Я знаю, що усі перевізники Борисполя отримують грошову компенсацію за проїзд пільговиків. Яку саме? Чи насправді її вистачає?
— Ми мали б отримувати близько 700 тисяч гривень на рік такої компенсації. А насправді ця сума близько 500-560 тисяч, оскільки постійно щось вираховується. За один рейс по місту водій перевозить 7-10 пільговиків, а компенсації ми отримуємо менше однієї гривні за увесь рейс в один бік. Звичайно, її не вистачає, тому і маємо чимало проблем із виплатами зарплати водіям та вчасним ремонтом автобусів.

— Чи достатньо платять пасажири за проїзд (4,50 грн)? Як вираховується необхідна сума?
— Мабуть, якби я сказав, що цього вистачає, завтра пасажири платити взагалі б відмовилися (посміхаючись говорить Олександр Анатолійович). Якщо чесно — ця сума дуже мала. Наприклад, якщо маршрутка їздить на газу, то за один рейс її потрібно заправити, в середньому, на 70 гривень. А якщо дизель, аж на 100 гривень. Можна легко порахувати, яка кількість пасажирів має проїхати на цю суму. Але окрім заправки машини, потрібно відрахувати зарплату водієві, бухгалтеру, на обслуговування авто та на його ремонт.

— 29 жовтня вся Україна святкувала День автомобіліста і дорожника. Щоби Ви побажали своїм підлеглим?
— Найголовніше, щоб їх завжди чекали вдома і завжди вірили у них. Окрім того, вчасної та справедливої зарплатні, удачі та незламної сили. Ця професія є дуже важливою і одночасно складною, на жаль, сьогодні вона втрачає свою популярність. Тому хотілося б щоб люди, які у мене працюють, були прикладом поваги для всіх пасажирів Борисполя.

Ліцензію на пасажирські перевезення О.А. Кисельов отримав у 2001 року. На сьогодні перевізник має 27 власних та ще кілька орендованих автобусів. Лише за 2017 рік придбали три маршрутки, одна зовсім нова. Зараз ці автівки вже курсують Борисполем.
Маршрути перевізника: 1А, 1В, 3А, 7, 7А, 8, 9, 17, 22, 24 та 26.

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2018. Разработано студией