БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

 

гелиевые шары Борисполь

 

У БОРИСПОЛІ центр зайнятості ДОПОМАГАЄ людям ЗНАЙТИ роботу

центр зайнятості Бориспільський міськрайонний центр зайнятості допомагає людям знайти роботу

Бориспільським міськрайонним центром зайнятості, спільно з соціальними партнерами, у взаємодії з підприємствами, організаціями, установами, 20 жовтня 2017 року був організований та проведений ярмарок вакансій, який відвідали близько 250 осіб із числа безробітних зареєстрованих в центрі зайнятості та близько 150 осіб зайнятого населення.

Метою проведення ярмарку було: надати інформацію громадянам про наявність вільних робочих місць на території нашого міста, Бориспільського району, м. Києва, Київської області.

Ярмарок проходив в діловому, живому спілкуванні. Завдяки створеним в приміщенні центру зайнятості необхідним умовам, відвідати ярмарок та реалізувати право на трудову діяльність мали змогу також особи з обмеженими фізичними можливостями.

Представники роботодавців, що приймали участь в ярмарку мали можливість підібрати собі необхідних працівників на даний час, а також отримати інформацію про безробітних, які бажають у майбутньому працювати у них на підприємстві. Багато шукачів роботи залишали свої резюме з надією в майбутньому працювати на тому чи іншому підприємстві.

У цілому, учасникам ярмарку вакансій були запропоновані для розгляду посади: бухгалтер, лікарі, вантажник, листоноші, оператори поштового зв’язку, вихователі обвалювальник м’яса, пекар, тістоміс, касир торгівельного залу, оператор комп’ютерного набору, птахівник, формувальник ковбасних виробів, електрогазозварник, кухар, офіціантів, барменів, водіїв автотранспортних засобів, менеджерів із збуту, з постачання, продавець непродовольчих товарів, та інші. В результаті заходу 47 осіб із числа безробітних отримали запрошення на співбесіду безпосередньо на підприємствах.

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией