БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма и лечение наркомании в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 
 

Тарифні перипетії у місті Борисполі

підняття тарифівСкасувати підняття тарифів для бориспільців не вдалося

Тарифні перипетії у місті Борисполі, здається, наближаються до завершення. Незважаючи на всі намагання зменшити вартість комунальних послуг за рахунок підтримки комунальних підприємств із міського бюджету, через закони держави переступити не вдалося.

Нинішня осінь принесла споживачам комунальних послуг неприємні новини. Тарифи збільшилися на всі послуги, які надаються комунальними підприємствами міста. Зросла вартість обслуговування житлових будинків, подорожчали вода і тепло. Щоправда, офіційно це називається коригуванням тарифів, та для гаманця термін не має значення.

Усі ми добре розуміємо, що коли збільшується мінімальна заробітна плата, дорожчають енергоносії, то вартість послуг дорожчає. Але коли на сесію Бориспільської міської ради було винесено питання про те, щоб відмінити рішення виконавчого комітету, якими було затверджено відкориговані тарифи, і знайти можливість підтримати комунальні підприємства з міського бюджету, з’явилася надія: «А раптом вийде!»

За рішенням сесії було створено незалежну комісію, яка і вивчала самі тарифи та можливість їх часткової компенсації. Комісія засідала двічі — 31 жовтня і 6 листопада. Протягом тижня вивчалися матеріали. 6 листопада, фактично, було підбито підсумок тарифних баталій.

Тепло не подешевшає
Начальник комунального підприємства «Бориспільтепломережа» Володимир Палінка, коментуючи питання тарифів, зазначив, що сьогодні, коли діє розподільчий рахунок, будь-які кошти, що потрапляють на підприємство поза тарифними надходженнями, користі не дадуть. Вони автоматично будуть зараховані як оплата за газ. Ефект може дати тільки адресна допомога. Тож для перегляду тарифів на тепло немає ні сенсу, ні економічних підстав, і бюджет тут не допоможе. Порівняно з минулим роком, вони зросли на 6%.

Отже, з 1 листопада 2017 року за тепло платитимемо так:

Тарифи на послуги з централізованого опалення на теплову енергію для потреб населення міста Борисполя протягом опалювального сезону:

• для абонентів житлових будинків, обладнаних будинковими та/або квартирними приладами обліку теплової енергії — 1 433,86 грн/Гкал (з ПДВ);

• для абонентів житлових будинків, не обладнаних будинковими та/або квартирними приладами обліку теплової енергії — 36,32 грн за 1 кв. м (з ПДВ).

Тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ та організацій міста Борисполя: 1 963,15 грн/Гкал (з ПДВ).

Тарифи на теплову енергію для потреб інших споживачів міста Борисполя: 1963,15 грн/Гкал з ПДВ.
Найбільше зросли тарифи для бюджетних споживачів — у тому числі дитсадків та шкіл. Не факт, що вартість опалення знову не переглядатимуть у бік збільшення, оскільки у ЗМІ з’явилася інформація, що газ знову може подорожчати.

Вода трохи впаде в ціні
З водопостачанням картина трохи інша. Там у вартості кубічного метра води закладені кошти, які необхідні підприємству, щоб повернути кредит Світовому банку реконструкції та розвитку. Було прийнято рішення ці витрати частково перекласти на міський бюджет. Ця знижка стосується лише побутових споживачів і у квитанції вказуватиметься окремим рядком, як компенсація. Тариф при цьому не змінюватиметься, але платитимемо на кілька гривень менше. Підприємства та бюджетні установи вартість води оплачуватимуть повністю.
Нині вивчаються цифри, щоб визначити конкретну суму компенсації.

ЖЕКам є альтернатива
Можливість компенсувати послуги ЖЕКів навіть не розглядалася. З цього приводу Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук заявив, що споживачі мають можливість відмовитися від послуг ЖЕКів, створити ОСББ і господарювати самостійно. До речі, у ОСББ, які дбають про добробут своїх будинків, тарифи набагато більші, ніж у жека. Але є й такі, що нічого не платять…

 

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2018. Разработано студией