БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма и лечение наркомании в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Квантро пицца Борисполь

Затверджено новий розклад руху автобусів на маршруті № 2

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 

 

гелиевые шары Борисполь

 

Що буде з кінотеатр «Європа» в БОРИСПОЛІ?

кінотеатр «Європа»Чи буде кіно у Борисполі?

У Борисполі небагато місць для культурного відпочинку. Одним із таких був кінотеатр «Європа». Та по-європейськи там давно не «пахло», а тепер і поготів.

На фоні сучасного фасаду маркету «АТБ», що в центрі Борисполя, кінотеатр має непрезентабельний вигляд. З’ясувалося, що міське приміщення знаходиться в оренді у підприємця Валерія Гордієнка. У вересні цього року за розпорядженням міського голови Анатолія Федорчука було створено робочу групу задля проведення обстеження закладу, очолив її його перший заступник Микола Корнійчук. Група діяла відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування», у зв’язку із невиконанням пунктів договору оренди, укладеного ще у 2003 році терміном на 25 років.

Було здійснено попереднє поверхневе обстеження кінотеатру та зроблено кілька важливих зауважень, до усунення яких заклад рекомендували не використовувати. Так, членами групи були зроблені висновки: заклад перебуває у занедбаному стані, потребує капітального ремонту, як ззовні, так і всередині, не відповідає санітарним вимогам.
Рішенням міської ради стало розірвання діючого договору, тому до орендаря Гордієнка було направлено листа із повідомленням про це. 6 грудня цього року Валерій Миколайович отримав листа і мав би у 12-денний термін відповісти чи з’явитися до міської ради задля узгодження подальших дій. Та цього не сталося і, як говорить Олена Величко, головний спеціаліст відділу з питань комунальної власності та ЖКГ виконкому міськради, а за сумісництвом секретар робочої групи: «Це є суттєвою підставою для подання у суд для розірвання договору. Відомо, підприємець вчасно сплачує орендну плату та податки до бюджету. Після візиту до закладу робочої групи, все ж його зовнішній вигляд частково покращився (східці відремонтували)».

На зв'язок із журналістами орендар не виходить, тому його наміри щодо «Європи» невідомі. Як влада планує надалі використовувати приміщення кінотеатру, дізнатися не вдалося. Чи стане дострокове розірвання договору оренди прикладом для інших горе-підприємців, покаже час.

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией