БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

 

гелиевые шары Борисполь

 

Шановні жителі Борисполя та Бориспільського району!

жителі БорисполяШановні жителі Борисполя!

Ми не очікували, що наша заява стосовно нещодавніх подій у Борисполі, які сталися під час перевірки місцевої районної лікарні, викличе такий широкий резонанс. Отримавши в обговореннях різні думки і запитання, готові надати відповіді на основні із них.

Департамент, відповідно до своїх повноважень, здійснює забезпечення виконання актів законодавства та дотримання стандартів медичного обслуговування на території Київської області, забезпечує контроль за якістю медичних послуг в закладах охорони здоров’я всіх форм власності.

Громада – є власником лікарні, її приміщень, матеріально-технічної бази.

Укладання контракту між власником та керівником закладу передбачає поточне управління (керівництво) закладом призначеним керівником, забезпечення ним раціонального добору кадрів, організацію умов для повноцінного лікування, ефективне використання і збереження наявної матеріальної бази.

Департамент, отримуючи скарги стосовно ймовірних порушень в організації роботи та наданні медичної допомоги, створив комісію фахівців задля перевірки роботи лікарні, у тому числі і тих відділень, про які йде мова у заявах.

Ми відверто не можемо збагнути упередженого ставлення депутатів міської ради - адже департамент діяв в правовому полі! Медичний заклад є комунальним, фінансується за рахунок державної субвенції, медичний персонал не є працівниками приватного сектору галузі. Головний лікар, як посадова особа, розуміючи правомірність діяльності комісії та ознайомившись з підставами, які слугували для ініціювання перевірки, дав вказівку невідкладно всім своїм підлеглим, у тому числі й керівникам відділень , сприяти роботі комісії.

Тому дивною виглядає й поведінка завідувача пологового відділення, невиконання ним доручень свого прямого керівника – головного лікаря Бориспільської ЦРЛ у сприянні роботі комісії та його упереджене ставлення до самої комісії.

Адже якщо звернення не правдиві і лікарні нічого приховувати, як дехто писав із коментуючих, то медзаклад тільки виграє, бо матиме беззаперечні позитивні висновки. Погодьтесь, коли мова йде про немалу кількість смертей новонароджених, каліцтва пацієнтів у деяких відділеннях за кілька років підряд, то причин для перевірки аж достатньо.

Про склад комісії. До її складу увійшли, окрім кількох представників Департаменту, фахові практикуючі лікарі, представник райдержадмістрації, громадськості, юристи, кадровики. Департамент свідомо запросив незалежних експертів, які стали більшою частиною комісії, аби не було упередженого ставлення до її роботи, а сама перевірка була максимально об’єктивною.

Що стосується самих звернень і скарг: Департамент ОЗ наразі не може опублікувати їх, оскільки в даних документах містяться особисті дані і діагнози людей, які по законодавству ми не маємо права розголошувати без їхньої згоди.

Звертаємо увагу і на наступне: Департамент охорони здоров’я КОДА не має повноважень щодо призначень і звільнень завідувачів відділень та інших медичних працівників будь-якої лікарні, тому думки, які були висловлені з цього приводу, є свідомо неправдивими та маніпулюють громадською думкою!

Стосовно поборів: якщо ви дійсно маєте факти того, що хтось із працівників департаменту вимагав кошти чи брав якісь побори, будемо вдячні за надану інформацію.

З новим роком настають непрості будні реформи галузі, тому надважливо, особливо новому керівництву і працівникам Департаменту, відвідувати лікарні, спілкуватись з персоналом, бачити що їм потрібно і що вони мають, аби у подальшому правильно використати увесь потенціал мед закладів. З урахуванням показників стану здоров’я населення області до пріоритетів розвитку галузі в 2018 році відноситься і репродуктивне здоров’я населення.

«Чому перевірка 29 грудня?» – було запитання. Відповідаємо: а чому не 2 січня? На дату проведення перевірки жодні свята не впливають абсолютно ніяким чином. Перевірка відбулася в робочий день. Департамент в оновленому складі, з новим керівництвом, працюючи з весни 2017 року має ненормований графік аби багато чого вивчити, виправити, надолужити і зробити нового та корисного, оскільки за незначний період часу було виявлено масу помилок, недоліків, корупційної складової в діяльності медичної галузі Київської області в цілому. Так, нещодавно Департамент звернувся до правоохоронних органів із заявою про імовірне вчинення кримінального правопорушення в частині значного перевищення вартості медичного обладнання при здійсненні тендерних закупівель закладами охорони здоров’я Київщини.

Департамент охорони здоров’я КОДА намагається вживати максимально заходів для недопущення зловживань не тільки у здійсненні закупівель, але й при наданні медичних послуг.

Зважаючи, на те що медична галузь вважається однією з найкорумпованіших, ми розуміємо той опір та тиск, який нині чинить корупційна система.

Оскільки Департамент охорони здоров’я КОДА переслідує ту ж мету, що і громада області, зокрема – в частині якісного надання медичних послуг, збереження життя та здоров’я кожного жителя Київщини, просимо вас підтримати нас в нашій роботі.

ИСТОЧНИК

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией