БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма и лечение наркомании в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 
 

МАГАЗИН воздушных шаров и товаров для праздника Борисполь

Почему в Борисполе ЛЮДИ НЕ ВОСПРИНИМАЮТ площадь П. Чубинского?

5аку бориспольПлощу Павла Чубинського у Борисполі не відразу і знайдеш, якщо ти необізнаний: здалеку її не видно, бо там погруддя, а не пам’ятник, та й місцеві мешканці не всі знають, де вона

Швидко ж у народі в якості власної назви приживається зронене кимось ненароком вдале слово про людину, явище чи місцевість.

Ось і бориспільську «лоховку» хтось колись влучно так назвав.

І перейменовуй — не перейменовуй вулиці, а люди все одно будуть називати речі «своїми» іменами. І навіть розташування через дорогу площі Павла Чубинського ситуацію не змінило: цю частинку центру міста все ж називають «лоховкою», а не, наприклад, «навпроти площі Чубинського». Виходить, не вдалося «окультурити» цей район. І справа, думаю, не в Чубинському. Просто, швидше за все, не до кінця було продумано, якою має бути площа, що носить ім’я велета української історії, і чи взагалі там їй місце.

Проводячи, зокрема, опитування перехожих щодо цієї площі, поцікавилася у водіїв припаркованих біля неї автівок, чому така неповага з їхнього боку до постаті Чубинського. І майже усі із них в унісон зазначили: неповагу проявили ті, хто облаштував поруч із цією площею таке гарне місце, де можна поставити машину, а водії лише паркуються там, де зручно це робити, на бруківку ж біля самого погруддя не лізуть. Відповідь — продумана і зважена.

Мабуть, я не перша, котра поставила їм таке питання. Або ж самі, сидячи у салонах своїх авто на цьому місці, розмірковували над ним. Один водій, щоправда, убив наповал щодо Чубинського своїм: «А хто це?» Без коментарів, як-то кажуть…

Як вам бориспільська площа П.Чубинського?

Із таким питанням кореспондент звернулася до перехожих через дорогу від цієї площі, на так званій в народі «лоховці». Опитали, звичайно, не увесь Бориспіль, але жоден із респондентів не сказав, що від цієї площі він у захваті. Зате поділилися своїми думками щодо того, якою б вони хотіли бачити площу автора Державного Гімну.

Юрій, електрик:

«Я думаю, що площа, названа на честь такої визначної в історії країни особистості, як Павло Чубинський, повинна бути в самісінькому центрі міста. А там, де вона знаходиться зараз, ніби і не околиця Борисполя, але все одно не те: стоянка автомобілів там не пасує, та й питання із кіосками через дорогу і досі залишається невирішеним. Борисполю поталанило, що його назва пов’язана з ім’ям Павла Чубинського, а гідно скористатися цим ми не можемо».

Наталія, член мобільної бригади:

«У моєму розумінні площа – це громадське місце, призначене для відпочинку людей. А те, що ми бачимо під боком, до речі, у міської архітектури, назвати площею важко. Адже там – ні лавочок, ні нормального освітлення у вечірню пору, ні достойних клумб, на жаль, немає. Мінусом є також і відсутність там інформаційної таблички про Чубинського.

Ганьба, звичайно, не знати, хто це, але є й такі люди, які цього не знають. Мене бентежать, зокрема, невеличке погруддя Чубинському (а людина такого масштабу варта більшого) та стоянка для автомобілів».

Аня, фасувальниця:

«У першу чергу, площа повинна бути великою. А територія, де зараз стоїть погруддя Чубинському, невелика. Хоча, у невеличкому місті на величезну площу не розживешся, але та, що є, принаймні повинна відповідати статусу, на який зазіхнули. Адже «площа Павла Чубинського» звучить гордо. Це бориспільці до її вигляду звикли, а ось люди, які орієнтуються в історії і приїдуть до нашого міста в справах, до когось в гості чи щоб згаяти час в очікуванні свого літака, заїдуть з аеропорту, будуть, мабуть, шоковані: вигляд нашої площі Чубинського дещо не такий, як хотілося б».

Євгеній, гірник:

«У Борисполі я нещодавно і оце вперше від вас почув, що ця місцина називається площею Павла Чубинського. Площа носить ім’я автора українського славеня, а тому повинна мати й відповідний вигляд.

Не те, що вона зовсім занедбана. Це не так. Просто погруддя, на мою думку, має бути більшим (скажімо так, виднішим), клумба – кращою і багатшою на різноманітні квіти, парковий чи садовий декор на площі теж повинен бути. Ну і, звичайно, не повинно тут бути автівок, які своєю присутністю повністю нівелюють поняття площі».

Источник: http://i-visti.com

Теги: БОРИСПОЛЬ

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2018. Разработано студией