БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

 

гелиевые шары Борисполь

 

Нова школа у БОРИСПОЛІ!!!

школаУ Борисполі росте нова школа

У Борисполі по вул. Робоча — Банківська ПрАТ «Агробудмеханізація» на площі 2,7 га продовжує зведення чотириповерхової (плюс повноцінний підвал) школи, розміром 80 х 38 м. Морози для будівельників — не перешкода.

Наразі триває прокладання внутрішніх інженерних мереж, в тому числі потужної системи вентиляції. З приходом весняного тепла мають розпочатися оздоблювальні роботи. За проектом, школу розраховано на 830 дітей. Прогнозована дата закінчення будівництва — серпень 2018-го.

У будівлі буде чотири групи сходів та ліфт для учнів з обмеженими можливостями та працівників, адже адміністративна частина знаходиться на IV поверсі.

У новій школі буде сучасний спортивний зал розмірами 30 м х 14,5 м х 8,40 м. На території — два стадіони: для міні-футболу та волейболу. У підвалі буде два тири площею майже 180 кв. м кожен.

Технічний директор ПрАТ «Агробудмеханізація» Микола Колодяжний відзначає, щоб встигнути в строк, необхідно три умови — всі проекти рішень, фінансування та бажання: «Проводяться необхідні закупівлі. Управління освіти займається підбором обладнання, що необхідно мати в школі.»

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией