БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

 

гелиевые шары Борисполь

 

Наскільки в Україні підвищуть ціни на алкоголь?

алкоголь в УкраїніУряд підвищив ціни на алкоголь 

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні прийняв постанову, що передбачає підвищення мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв.

 

 

 

Повідомляється, що на 14-19,41 зросте ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби, на 6,5-6,6% - на віскі, ром і джин, на 12,3-29,1% - коньяк (бренді) та на вина з додаванням спирту та ігристі - на 7,1-13,3%.

У відомстві пояснили, що ціни, які діють сьогодні, були введені в листопаді минулого року. "У той же час, в 2017 році зросли ставки акцизного податку на переважну більшість алкогольних напоїв (горілки, лікеро-горілчані вироби, коньяк, вина). Стався і зростання інших складових ціни, тому сьогодні розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам на виробництво і реалізацію алкогольних напоїв", - пояснюють у відомстві прийняте рішення.

1 січня поточного року в Україні набув чинності закон №5132 "Про внесення змін у Податковий кодекс щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2017 році". Він передбачає підвищення акцизів на алкоголь і тютюнові вироби з початку 2017 року.

Законом передбачено підвищення розміру специфічної складової акцизу на тютюнові вироби на 40%, адвалорна складова залишається на рівні 12%.

Також підвищився акциз на спирт етиловий на 20% з 105,8 гривень/літр до 126,96 гривень/літр, на пиво на 12% - з 2,48 гривень/літр до 2,78 гривень/літр.

Источник: http://i-visti.com

 

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией