БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма и лечение наркомании в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 
Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 65
 

Мер города А. Федорчук рассказал о НОВОЙ ПОЛИЦИИ в Борисполе!

Мер города А. Федорчук рассказал о НОВОЙ ПОЛИЦИИ в Борисполе!Днями патрульна поліція прозвітувала про свої 100 днів роботи у Борисполі.

 

Паралельно люди поцікавилися в міського голови, чи безпечніше стало жити в місті з приходом нової поліції та як справляються люди в чорному з покладеною на них місією.

 

Анатолій Федорчук розповів, що в цілому сподівання влади були виправдані, і навіть більше.

«З приходом патрульної поліції ми, навіть, побачили свої проблеми. Наприклад, біля аптеки на Шевченка є пішохідний перехід і поряд стоянка автомобілів, чого не можна робити.

Схожа ситуація й зі знаком біля «Сільпо», який вказує, що дозволено проїзд тільки прямо, а коли хтось повертає направо, поліція вже штрафує. Сама діяльність патрульної поліції слугує таким собі попередженням для того, щоб не порушувати правила. Поліція мобільна, об’їжджає усе місто, за короткий проміжок часу після виклику поліцейські з’являються, особисто мене це радує».

На запитання, чи виправдовує патрульна поліція кошти, які на неї виділяються, міський голова відповів так: «Років 5 тому ми загорілися бажанням створити свою муніципальну патрульну поліцію. Коли порахували, то з’ясувалося, що утримувати штат поліцейських із 20 осіб коштувало б близько 10 млн грн. Це виявилося дуже дорогим задоволенням. Безпека коштує дуже дорого і про це не варто забувати. Але з іншого боку, хіба можна виміряти ціну людського життя? Радує й те, що поліція виконує одне з пріоритетних завдань, адже нам треба навести лад зі стихійними приймальними пунктами металобрухту.
Статистика показує, що у Борисполі поменшало випадків викраден ня люків, а відкритий люк — це загроза чиємусь життю».
Патрульна поліція активно взялася за стихійну торгівлю, але, на думку голови, цю проблему можна побороти у тому випадку, коли буде почуття поваги наших громадян до людей у погонах.
Водночас, попри схвальні відгуки, нанівець усю роботу можуть звести матеріальні проблеми, з якими стикаються патрульні. «Сьогодні треба працювати над розробкою відповідної програми, щоб допомогти їм з ремонтом приміщення, підвести воду, придбати меблі. Ця реформа може залишитися лише красивою казкою, якщо не виділятимуться кошти на ремонт авто, пальне. Ще раз повторюю, поліція — це дороге задоволення, воно потребує великих затрат, яких варте, але цим потрібно займатися».

Мораторій накласти можна, та чудес не буває
Київська міська рада наклала мораторій на підвищення з 1 липня тарифів на житлово-комунальні послуги. Цим рішенням заборонено нараховувати і брати з населення пеню за несвоєчасну оплату комунальних послуг. Вслід за Києвом мораторій на підвищення тарифів оголосили Дніпро та Житомир. Як захищає своїх мешканців у цьому питанні бориспільська міська влада, запитала в А.Федорчука.

— Ті рішення, які прийняли інші міські ради, є не що інше, як популізм. Ми не впливаємо на ціну на газ. Мораторій накласти можна, але ціни на газ та електроенергію ми не встановлюємо. Законодавством передбачено: можна не підвищувати тарифи, можна заморозити той тариф, який був, але різницю потрібно буде заплатити з міського бюджету. Так міська влада Києва зобов’язана буде кошти виплачувати з місцевого бюджету, але вони прийняли рішення тільки до 1 жовтня, а що буде після опалювального сезону? У Борисполі тепломережа закуповує газ на суму 50 млн грн. Чи здатне місто виділити такі кошти, щоб люди не платили такі високі ціни за тепло? Відповідь зрозуміла. У разі прийняття мораторію ми поставимо громаду в нерівні умови. Як бути з мешканцями приватного сектору?

Яким чином будемо компенсувати тим, хто опалює свої будинки? Вони ж так само наповнюють міський бюджет. Вважаю, ми зробили великий крок уперед, коли виділили 5 млн грн на цей рік, щоб повністю закупити теплові лічильники і встановити їх у кожному будинку. Всі витрати взяли на себе, крім того, що люди повинні зібрати певну суму (не більше 300 грн) для встановлення. «Відбити» ці 300 грн можна за один місяць, і цим ми допомагаємо людям, щоб вони менше платили. Відповідні звернення про те, що наші мешканці не зможуть платити такі великі суми за комунальні послуги, міська рада написала і до Верховної Ради, і до Кабміну. Уряд повинен дослухатися до наших прохань, натомість у відповідь чуємо: «Будемо компенсувати субсидіями». Але є категорія населення, яка під субсидії не потрапляє, це, в основному, вчителі, медики, працівники місцевого самоврядування. Як їм бути?
Відправили з миром
Громада Борисполя не пустила учасників хресної ходи до міста, спрямувавши їх до Києва кільцевою дорогою. Цьому передувало рішення позачергової сесії Бориспільської міської ради про заборону хресної ходи у Борисполі.
— Рішення про заборону прийняли не тому, що хтось проти хресної ходи, а тому, що існувала реальна загроза провокацій у Борисполі.
Це рішення емоційне, але воно не спрямоване проти церкви. У багатьох бориспільців ця хода асоціюється з московським патріархатом і Москвою. Бориспіль — одне з небагатьох міст, які зупинили антимайданівців, чимало наших мешканців повернулися з АТО, хтось втратив побратимів. Це ще свіжа рана, тому в даному випадку не розумію організаторів ходи. Якщо якийсь рух розколює суспільство, то навіщо його проводити?

У нашому місті проводилося багато заходів під егідою церкви, і вони не пропагують жодної ворожості, але саме цей захід сьогодні сприймається неоднозначно у зв’язку з подіями на Сході. Можливо, років через 5 його оцінять поіншому, але сьогодні рішення про заборону хресної ходи у Борисполі є правильним.

Источник: http://i-visti.com

Теги: полиция

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией