БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

 

гелиевые шары Борисполь

 

ЧОМУ досі не завершилася Перевірка пологового відділення Бориспільської ЦРЛ?

Перевірка пологового відділенняПеревірка пологового відділення Бориспільської ЦРЛ досі не завершилася

Перевірка пологового відділення Бориспільської ЦРЛ, яка була напередодні Нового року, досі не завершилася. Бо Департамент охорони здоров’я КОДА так і не зробив остаточних висновків.

Перевірка місцевого пологового відбулася 28 грудня 2017 року. Як запевняли в Департаменті охорони здоров’я, про візит завчасно було попереджено головного лікаря ЦРЛ та Бориспільську РДА. Результати перевірки «Вістям» обіцяли надати відразу після їх формування. Минуло більше місяця, але результатів перевірки і висновків досі немає.

«Зважаючи на те, що роботу комісії, яка проводила перевірку діяльності Бориспільської ЦРЛ, було заблоковано у пологовому відділенні лікарні, знадобився певний час для зібрання та подальшого опрацювання статистичних даних. Інформація почала надходити із середини січня, а з матеріалами працюють фахівці не лише департаменту, а й науковці за напрямками — цей процес пролонгований у часі. Скоро зможемо публічно ознайомити з результатами перевірки громадськість», — запевнила Юлія Логвинюк, радник директора Департаменту охорони здоров’я КОДА з питань інформаційної політики.

Головний лікар пологового Юрій Черних переконаний, що та перевірка була спрямована виключно проти нього.
«Перевіряли усе: журнальні записи, історії пацієнток, шафи…Навіть дзвонили до жінок, які народжували у нас та ставили питання про хабарі!» — розповідає головний лікар і запевняє, що комісія нічого не знайшла, бо й шукати було нічого. Очільник пологового повідомив, що наприкінці січня за підтримки свого адвоката, він написав звернення до голови комітету ВР з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець, до голови КОДА Олександра Горгана та до в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун із проханням переглянути мету перевірки та визнати її незаконною.
Тож далі буде.

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией