БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Квантро пицца Борисполь

Затверджено новий розклад руху автобусів на маршруті № 2

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

 • СТО "МалВiн-Лтд" Борисполь

  Николай на Dacia Log
  заехал на сто,мне понравилось,реб ята сделали развал/схождени е и диагностику ходовой, дали рекомендации ...
   
 • СТО "МалВiн-Лтд" Борисполь

  Елена
  ВНИМАНИЮ АВТОЛЮБИТЕЛЯМ Г. БОРИСПОЛЯ! СТО "МАЛВИН-Лтд" НАЧИНАЕТ СВОЮ РАБОТУ С 1-го МАРТА 2019 года.
   
 • Пицца Квантро Пицца

  Майя
  Год назад я частенько заказывала разную пиццу "Квантро" и мне все нравилось.В этом году моему ...

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 

 

гелиевые шары Борисполь

 

Бориспільський кінотеатр розширять і надбудують

кінотеатрБориспільський кінотеатр розширять

Архітектурний вигляд центральної частини Борисполя залишає бажати кращого, бо окремі міські території досі залишаються без належного благоустрою і псують загальне враження про місто. «Вісті» поцікавилися перспективами однієї із таких.

Непривабливим місцем у самому центрі Борисполя є ділянка між кінотеатром та кафе «Славутич», за зупинкою громадського транспорту «Міський парк», якраз через дорогу від будівлі міської ради. Там незмінно красуються старі продуктовий ларьок та «Зоомагазин».

Що і коли планується на чималій ділянці землі, що могла б стати сучасним громадським простором, «Вісті» запитали у міського голови Анатолія Федорчука. Мер повідомив, що за ларьками вільна територія, яка належить міській владі та не перебуває в оренді, тому потребує благоустрою. Із ділянками, де розташовані ларьки, питання вирішуються.
«Наразі обговорюються варіанти облаштування території. Пропозиції надходять різні. Нас більше цікавлять ідеї, пов’язані із приміщенням кінотеатру. Були пропозиції взагалі зруйнувати будівлю кінотеатру й побудувати нову, сучасну, багатофункціональну, але вона відхилена, оскільки сьогодні мало віриться у такі обіцянки», — пояснює Анатолій Соловйович.

Він підтвердив, що досі міська рада судиться із орендарем кінотеатру Валерієм Гордієнком, щоб повернути майно у комунальну власність громади й дати йому друге дихання.
«Якщо кінотеатр знову стане комунальною власністю, то міська влада зацікавлена буде на його основі реалізовувати спільний проект на принципах державно-приватного партнерства, щоб зберегти існуючу будівлю кінотеатру, реставрувати її. Також передбачається зробити надбудову та добудову. Проект має бути на вза-ємовигідних умовах, щоб з міського бюджету не вкладалися кошти у реконструкцію, але за рахунок бізнесу місто поліпшило б стан майна та отримало зиск від його експлуатації», — коментує співрозмовник.

Анатолій Федорчук зазначив, що уже розглядалися ескізні проекти від бориспільських проектантів, однак відмовився називати прізвища автора чи авторів. «Не буду говорити, хто саме подавав проекти із етичних міркувань, бо питання облаштування території біля кінотеатру поки на стадії обговорення, розмов», — пояснив мер.
Анатолій Федорчук говорить, що особисто не проти розширення та надбудови кінотеатру і бачить у новій будівлі мистецький центр для громади із картинами на першому поверсі, та територію для занять на другому, кінотеатр, передбачається, виконуватиме свої функції.
На заваді до втілення планів влади стоять ларьки у прямому і переносному сенсі. За словами міського голови, з власниками точок важко знайти спільну мову, вони не хочуть поступатися вигідним місцем, до протистояння долуча-ється місцева політика, тому питання поки у невизначеному стані, що не на корить громаді.

ИСТОЧНИК

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией