БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма и лечение наркомании в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 
 

МАГАЗИН воздушных шаров и товаров для праздника Борисполь

В Україну можуть прийти тисячі дешевих іномарок з Німеччини

дешеві "Мерседесів", "Ауді" і "Фольксвагенів"На українському авторинку можуть з'явитися тисячі дешевих "Мерседесів", "Ауді" і "Фольксвагенів"

В Україну можуть прийти тисячі дешевих іномарок з Німеччини, які там не хочуть купувати через «дизельний скандал». Нагадаємо, кілька великих виробників викрили в «корекції» результатів чистоти вихлопних газів, які показує електроніка їх автомобілів.

«Mercedes свого часу маніпулювали прошивкою моторів, щоб їхні машини отримали сертифікат Euro-5/Euro-6, і зараз Німецька агенція з автомобільного транспорту ввела обов’язкове оновлення всіх цих машин за рахунок Daimler. Mercedes повинен оплатити. Mercedes досі не запропонував нову прошивку, і поки її немає, всі ці машини не цікаві на вторинному ринку. Але проблема не тільки у Mercedes. Практично у 80% всіх дизельних моделей на ринку доведені маніпуляції», – каже глава Association of Troubleshooters Сергій Креймер.

Дизельний скандал прямо відбився на європейських інтернет-аукціонах, на яких продають старі авто. Власники скидають ціни практично вполовину, але товар не йде!

«Буквально сьогодні ми моніторили закритий лізинговий аукціон LeasePlan. З 469 автомобілів – продані лише 19, і всі бензинові! Якщо ви подивитесь на зображення, то побачите, що там навіть переглядів 1-2 десятка. У нормальних в десятки разів більше. А на більшість машин взагалі не було ставок. Така ж картина була тиждень назад. Минулого четверга був великий аукціон лізингових машин Mercedes – продажів не було взагалі. Mercedes з 604-м дизельним мотором йшли -40-45% від початкової вартості, і то продажі були поодинокі. Туди ж в п’ятницю полетіли Tuаreg, ціла купа Audi із 3-х літровими моторами. Дилери не хочуть ризикувати. Адже якщо Mercedes не зможе довести, що нова прошивка не виправить вихлопи повністю, то всі ці машини злетять з реєстрації і їх не можна буде продавати в Європі. Всі оптовики, які зазвичай беруть багато машин, притихли. Тому, що незрозуміло, що буде з цими автомобілями далі», – пояснює Сергій Креймер.

Отже, появу цих машин чекають на українському вторинному авторинку.

«Минулої суботи я спілкувався з представниками Асоціації автодилерів Німеччини – ніхто там не розуміє ситуацію. А вона двояка. Якщо ти приватний автовласник, тобі прийде лист, ти поїдеш, і тобі безкоштовно оновлять прошивку. Та й то, багато фізосіб вже викинули свої «дизелі» в продаж, через що на сайтах mobile.de і AutoScout24 дилери знизили ціни на $ 300-500. А якщо ти юрособа, то під програму безкоштовного оновлення ти не потрапляєш. Для лізингових компаній – це катастрофа, адже витрати ляжуть на них, якщо взагалі ці дизеля не злетять з реєстрації. За статистикою, в Німеччині приблизно 7 млн ​​«дизелів». Якщо автовиробники не доведуть, що після поновлення прошивок їх мотори будуть давати нормальний вихлоп, всі ці авто можуть рано чи пізно хлинути в Україну. При чому, не тільки машини преміум-класу з 3-х літровими двигунами, а й цілком бюджетні моделі», – говорить Креймер. Що стосується питання можливої ​​в Україні ціни на такі авто, то, на його думку, все залежить від посередників, адже брати участь безпосередньо в європейських аукціонах українці не можуть. «Але цілком можна розраховувати, що 2-5 літні іномарки до нас зайдуть за ціною 7-8 літніх, що теж вигідно», – підсумовують в Association of Troubleshooters.

Читайте більше тут: http://expres.ua

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2018. Разработано студией